صفحه اصلی

پروژه ها

همکاری با ما

درباره ما

تماس با ما

پرسنل سماسد

پرسنل سماسد

توزیع مشاغل نیروی انسانی
کل پرسنل 1752 نفر

 

توزیع تحصیلات عالی نیروی انسانی


ردیف

تخصص آکادمیک نیـــروها

فوق دیپلم

لیسانس

فوق لیسانس

دکترا

تعداد کل (نفر)

1

مدیریت

2

7

4

2

15

2

فنی و مهندسی

112

143

22

3

280

3

حقوق

8

12

2

1

23

4

مالی و حسابداری

28

49

8

-

68

5

علوم پزشکی

8

-

-

2

10

6

ادبیات و سایر علوم انسانی

46

68

2

_

116


 

توزیع نیروی انسانی در واحدهای شرکت


ردیف

واحدهای شرکت

دفتر مرکزی

کارگاه ها

تعداد کل (نفر)

1

واحد اجرایی

7

1412

1419

2

واحد دفتر فنی

19

58

77

3

واحد مالــی

11

39

50

4

واحد پشتیبانی

9

89

98

5

واحد اداری

13

89

102

6

واحد حقوقی

4

2

6

کل نیــروهــا

1752




مشخصات كاركنان ارشد بخش فني و اجرايي شرکت

ردیف

نام و نام خانوادگي

سمت

تاريخ اخذ مدرك

مدرك تحصيلي

رشته تحصيلي

1

کامران طهماسبی

مدیرعامل

2004

کارشناسی ارشد

مدیریت ساخت

2

سورنا طهماسبي

مدير پشتیبانی

2005

كارشناسي

عمران

3

آزیتا طهماسبي

مدیر واحد طراحی و معماری

2005

دکترا

معماری

4

فرشاد طهماسبی

مدیر گروه نفت و گاز

2004

كارشناسي

نفت

5

محمدرضا شفائی

مدیر فنی و مهندسی

1995

کارشناسی 

راه و ساختمان

6

اسد ا... کلوندی

مدیر اجرایی

1999

کارشناسی

عمران

7

محمد مسلمان

سرپرست گروه برق و ابزار دقیق

2004

کارشناسی

برق قدرت

8

پری ناز رزاقی

سرپرست گروه آب

2012

کارشناسی ارشد

آبیاری و زهکشی

9

علیرضا میرزائی

سرپرست واحد مناقصات

2011

کارشناسی ارشد

سازه

10

فائزه سجودی

سرپرست گروه مکانیک

2013

کارشناسی ارشد

آب و فاضلاب

11

پیام نیک بین

سرپرست کنترل پروژه

2009

کارشناسی

ریاضی

12

سعید سپهری

مدیرپروژه

2004

كارشناسی ارشد

سازه

13

محمدرضا رودکی

سرپرست فنی اجرایی

2004

كارشناسي

عمران

14

يحيي طهماسبي

کارشناس اجرایی تیم ابنیه

2001

كارشناسي

عمران

15

مجيد پودش

کارشناس فنی مكانيكال

1981

كارشناسي

مكانيك

16

عليرضا جمشيد پور

كارشناس فنی مکانیکال

2002

كارشناسي

مكانيك

17

مریم شامخ

كارشناس فني واحد طراحی

1995

كارشناسي

معماری

18

حامد رحیمی

كارشناس فني نفت

2001

كارشناسي

نفت

19

پویا کیوانی

کارشناس مناقصات

2004

كارشناسي

نفت

20

فضل اله قاسميان

کارشناس اجرایی ابنیه

2002

كارشناسي

عمران

21

سيد يعقوب ذوالفقاري فر

کارشناس فنی ابنیه

2007

كارشناسي

عمران

22

فاطمه شیخی

كارشناس فني برق

1998

كارشناسي

برق

23

مرجان فراهانی

كارشناس طراحی و دکوراسیون

2017

كارشناسي

معماری

24

حجت اله كريمي

کارشناس اجرایی تیم ابنیه

2001

كارشناسي

عمران

25

مهران بهرامي

کارشناس فنی تیم ابنیه

1990

كارشناسي

عمران

26

سهیل مبینی

كارشناس اجرایی تیم نفتی

1997

كارشناسي

نفت

27

سارا هدايت منفرد

سرپرست نقشه برداري

2006

كارشناسي

نقشه برداري

28

بیتا الله وردی

كارشناس طراحي

2008

كارشناسي

معماري

29

پرستو سلحشور

مسئول آزمایشگاه

1998

كارشناسي

شیمی

29

علیرضا کوهی

كارشناس اجرایی نفت

2005

كارشناسي

نفت

30

سولماز هدايت منفرد

كارشناس فنی مکانیکال

2003

كارشناسي

مكانيك

31

محمد ارومي

سرپرست تیم نصب تجهیزات

1985

كارشناسي

مكانيك

32

محمد رحماني

کارشناس واحد فنی

1994

كارشناسي

عمران

33

وحید میر صالح

مسئول گروه ارزیابی

1995

کارشناسی

معدن

34

پیام مرادیان

كارشناس نقشه برداري

1998

كارداني

عمران

35

دانیال تیموری فر

کارشناس فنی ابنیه

1995

كارشناسي

عمران

36

محمد جواد فريادرسان

كارشناس زمين شناسي

1996

كارشناسي

معدن

37

کوروش شیروانی

کارشناس فنی ابنیه

2004

کارشناسی ارشد

عمران سازه

38

جعفر بهرامي

کارشناس فنی ابنیه

2001

كارداني

عمران

39

ابراهیم صبا

کارشناس ایمنی و بهداشت

2002

کارشناس

ایمنی و بهداشت

40

مینا رافعی

كارشناس اجرایی نفت

2005

کارشناس

نفت

41

اهوان آذرنیدار

کارشناس فنی ابنیه

2002

کارشناس

عمران

42

فریبرز مکی

كارشناس اجرایی برق

1994

کارشناس

برق

43

سروش نصیری

كارشناس اجرایی برق

1996

کارشناس

برق

44

کوروش خاکسار حقانی

کارشناس اجرایی ابنیه

2005

كارشناسي

عمران

45

فرشاد امیریان

کارشناس فنی ابنیه

2006

کارشناسی

عمران

46

هادی فکوری

كارشناس فنی مکانیکال

1998

کارشناس

مکانیک

47

محمد خانی

كارشناس فنی نفتی

1998

کارشناس

نفت

48

ساسان کمالی

کارشناس اجرایی معدن

2004

کارشناس

معدن

49

حامد قاسمی

کارشناس اجرایی ابنیه

1996

کارشناسی

عمران

50

منصور پورامیر

کارشناس اجرایی ابنیه

2004

کارشناسی

عمران

51

رضا حیدری

کارشناس اجرایی ابنیه

2004

کارشناسی

عمران

52

زهره ریاحی

كارشناس اجرایی مکانیکال

1996

کارشناس

مکانیک

53

اردشیر مردانی

كارشناس اجرایی مکانیکال

1999

کارشناس

مکانیک

54

محبوبه جعفری

کارشناس اجرایی ابنیه

2009

کارشناسی

عمران

55

مینا اتحادی مقدم

کارشناس اجرایی ابنیه

2010

کارشناسی

عمران

56

سینا روغنی

كارشناس اجرایی نفت

2006

کارشناس

نفت

57

محمد جمشیدی

كارشناس فنی برق

2009

کارشناسی

برق

58

احسان کریمی

کارشناس اجرایی ابنیه

2009

کارشناس ارشد

عمران

59

کامبیز منصوری

کارشناس اجرایی

1998

کارشناس

نفت

60

مینو وفادار

کارشناس دفتر فنی

2003

کارشناس

معماری

61

مهین شکوری

کارشناس دفتر فنی

1996

کارشناس

شیمی

62

عیسی نیکو

کارشناس اجرایی ابنیه

2004

کارشناسی

عمران

63

هادی طاهری

کارشناس اجرایی ابنیه

2005

کارشناس

عمران

64

علی مجد

کارشناس اجرایی

1997

کارشناس

نفت

65

فرانک گودرز

کارشناس دفتر فنی

1997

کارشناس

معدن

66

کیمیا شیریان

کارشناس دفتر فنی

2004

کارشناس

معدن

67

ابوالفضل اسدی

كارشناس اجرایی برق

2004

کارشناس

برق

68

صدیق مجیدی

کارشناس اجرایی ابنیه

2011

کارشناسی ارشد

عمران

69

فرهاد میرزائیان

کارشناس اجرایی ابنیه

2011

کارشناسی

عمران

70

داوود سلیمانیان

کارشناس اجرایی ابنیه

2011

کارشناسی

عمران

71

سید ابراهیم نوری

كارشناس اجرایی مکانیکال

2003

کارشناسی

مکانیک

72

اسماعیل پور سینا

كارشناس اجرایی برق

2004

کارشناسی

برق

73

کوروش عظیمی

کارشناس اجرایی

2004

کارشناس

نفت

74

ذبیح اله یعقوبی

کارشناس مناقصات

2015

کارشناسی ارشد

عمران- زبان

75

سلیمان فرهادی

کارشناس فنی ابنیه

2009

کارشناسی

عمران

76

مجید گودرزی

کارشناس دفتر فنی

2003

کارشناس

نفت

77

مولود جلیل وند

كارشناس فنی برق

2000

کارشناسی

برق

78

عباس میرزایی

كارشناس فنی اجرایی مکانیکال

2004

کارشناسی

مکانیک

79

پیمان بیاتی

کارشناس ایمنی

2010

کارشناسی

مدیریت صنایع

80

امیرقلی نجفی

کارشناس نقشه برداری

2011

کارشناسی

عمران

81

ناصر دشتی

مدیریت پروژه

2006

کارشناسی

مدیریت

82

کوروش محمدی

کارشناس خاک

2009

کارشناسی

زمین شناسی

83

یادگار امیدی

کارشناس آزمایشگاه

2011

کارشناسی

شیمی

84

امین بابادی زاده

کارشناس تاسیسات

2005

کارشناسی

تاسیسات

85

بهمن معصوم نژاد

کارشناس کنترل پروژه

2010

کارشناسی

عمران

86

آشور بهداروند

کارشناس انرژی ساختمان

2008

کارشناسی

مهندسی انرژی

87

فرشاد احمدی

کارشناس قالب سازی

2005

کارشناسی

مهندسی مکانیک

88

شهریار صانع

کارشناس کنترل کیفیت

2009

کارشناسی

مهندسی صنایع

89

مجید سحرخیز

کارشناس ژئوفیزیک

2014

کارشناسی

زمین شناسی

90

امین سروری

کارشناس طراحی

2015

کارشناسی

نقشه کشی

91

محمد امیری

نقشه برداری هوایی

2010

کارشناس

نقشه برداری

92

کامران امینی

کارشناس دفتر فنی

2003

لیسانس

عمران



مشخصات كاركنان ارشد بخش پشتيباني ، اداري و مالی شركت


رديف

نام و نام خانوادگي

سمت

تاريخ اخذ مدرك

مدرك تحصيلي

رشته تحصيلي

1

نجفی نجفی زاده

مدیر مالي

1379

كارشناسي

حسابداري

2

سورنا طهماسبي

مدير پشتیبانی

2005

كارشناسي

عمران

3

نرگس چراغي

سرپرست شبكه، كامپيوتر واحد پشتیبانی

1385

كارشناسي

كامپيوتر

4

زهره رفیعی

مشاور امور بيمه واحد حقوقی

1388

کاردانی

فناوري اطلاعات

5

بهروز طهماسبي

سرپرست امور بازرگاني واحد مالی

1383

كارشناسي

مديريت بازرگاني

6

اردشیر ظاهری بیرگانی

سرپرست امور اداري وحقوقی

1384

كارشناسي

حقوق

7

شکوفه مقدم

کارشناس اداری

1395

كارشناسي ارشد

شیمی

8

علي طهماسبي

سرپرست بخش ماشين آلات واحد پشتیبانی

1380

كارشناسي

ماشين آلات

9

مریم فراهانی

مسئول دفتر مدیرعامل

1395

كارشناسي ارشد

مدیریت تکنولوژی

10

محمد احمدی

سرپرست امور تداركات

1385

كارشناسي

حسابداري

11

حسین توکلی

سرپرست انبارها واحد پشتیبانی

1372

كارشناسي

مدیریت صنعتی

12

صدرا رازقی

مشاور امور مالی

1391

کارشناسی

حسابداری

13

مهدی روشان

امور انبار واحد پشتیبانی

1379

کارشناسی

حسابداری

14

مجتبی  مکی

امور حسابداری

1375

کارشناسی

حسابداری

15

مونا مکی

امور اداری

1393

کارشناسی

ادبیات

16

مینا فخرزادگان

کارشناس پژوهش و آمار

1390

کارشناسی

آمار و ریاضی

17

فاطمه نجفی

امور خدمات شهری واحد پشتیبانی

1392

کارشناسی

جامعه شناسی

18

راحله میرزاخواه

امور قراردادها واحد حقوقی

1364

فوق دیپلم

حقوق

19

علی زارعی

امور خدمات شهری واحد پشتیبانی

1352

کارشناسی

علوم انسانی

20

محمد موسوی

مشاور حقوقی واحد حقوقی

1375

لیسانس

حقوق بین الملل

21

لیلا ایزدی

آمار نویسی واحد مالی

1368

لیسانس

حسابداری

22

کاظمی ایرانمنش

پشتیبانی نرم افزار واحد پشتیبانی

1370

لیساس

کامپیوتر

23

مریم خدادادی

پشتیبانی نرم افزار واحد پشتیبانی

1364

فوق دیپلم

نقشه کشی 

24

عیسی غلامی

سرپرست حراست واحد اداری

1365

فوق دیپلم

ریاضی

25

علی محبی

مدیر شبکه

1368

لیسانس

مدیریت دولتی

26

اکبر مرادی

سرپرست فایلینگ انبار

1355

فوق دیپلم

انبارداری

27

شاهین کامرانی

امور فرهنگی واحد اداری

1380

لیسانس

ادبیات

28

اصغر کیوانی

سرپرست بخش آموزش

1357

لیسانس

مدیریت

29

نادر موسایی

امور دفتری واحد اداری

1350

لیسانس

کتابداری

30

مصطفی کاردان

مسئول ایمنی واحد پشتیبانی

1359

لیسانس

بهداشت

31

عرشیا راوند

امور دفتری واحد اداری

1376

لیسانس

مدیریت بازرگانی

32

علیرضا کاکوئی

امور دفتری واحد اداری

1374

فوق دیپلم

کسب و کار

33

شاهین محمدیان

امور دفتری واحد اداری

1353

فوق لیسانس

جامعه شناسی

34

محمد علی یاری

کارشناس واحد حقوقی

1366

لیسانس 

حقوق

35

خسرو کیانی

بخش نیروی انسانی واحد پشتیبانی

1350

لیسانس

زبان شناسی

36

کیان نادری

بخش نیروی انسانی واحد پشتیبانی

1362

لیسانس

تاریخ 

37

سپیده محبی

بخش نیروی انسانی واحد پشتیبانی

1347

فوق دیپلم

فلسفه 

38

رسول علیخانی

امور فرهنگی واحد اداری

1358

فوق دیپلم

ادبیات 

39

روشنک ایلامی

آمار نویسی واحد مالی

1361

فوق دیپلم

حسابداری

40

رضا مردانی

کارشناس واحد حقوقی

1352

لیسانس

حقوق

41

مجتبی رضایی

آمار نویسی واحد مالی

1357

لیسانس

بازرگانی

42

رضا مبارکی

آمار نویسی واحد مالی

1368

لیسانس

علوم انسانی

43

شهناز موسوی

امور دفتری واحد اداری

1358

فوق دیپلم

کامپیوتر

44

صبا شاهین دوست

امور قراردادهای واحد حقوقی

1367

لیسانس

حقوق

45

راضیه محمدی

امور دفتری واحد اداری

1365

لیسانس

تجربی

46

صبا کلامی

امور دفتری واحد اداری

1394

لیسانس

جغرافیا

47

میثم رازقی

امور دفتری واحد اداری

1356

لیسانس

زبان شناسی

48

طاها طاهری

امور قراردادهای واحد حقوقی

1396

لیسانس

علوم سیاسی

49

کامیاب کاشانی

امور دفتری واحد اداری

1387

لیسانس

مددکاری

50

ریحانه رستمی

امور قراردادهای واحد حقوقی

1382

لیسانس

حقوق

51

صبا رضوانی

بخش بازرگانی واحد پشتیبانی

1353

لیسانس

بازرگانی

52

کیومرث بامداد

بخش بازرگانی واحد پشتیبانی

1366

لیسانس

اقتصاد

53

غلامرضا ایرانمنش

بخش ترخیص واحد پشتیبانی

1358

فوق دیپلم

انبارداری

54

شاهمراد نجفی

امور دفتری واحد اداری

1369

دیپلم

فنی  حرفه ای

55

حسین تهرانی

بخش بازرگانی واحد پشتیبانی

1357

دیپلم

اقتصاد

56

روزا سلیمانی

امور دفتری واحد اداری

1363

فوق دیپلم

ادبیات

57

مهران ایرانخواه

بخش ترخیص واحد پشتیبانی

1365

فوق دیپلم

انبارداری

58

مصطفی راشین

امور مالی

1362

لیسانس

مدیریت مالی

59

کیانوش احمدی

امور اداری

1364

لیسانس

کتابداری

60

علیرضا فیاضی

امور دفتری واحد اداری

1370

لیسانس

روانشناسی