شبکه های اجتماعی
تصویر عنوان

به گزارش روابط عمومی شرکت سماسد

سهم 32 درصدی شرکت سماسد در طرح نهضت ملی مسکن برازجان

  |   پروژه ها   |   بدون دیدگاه

روابط عمومی شرکت سماسد: شرکت سماسد با مشارکت 32 درصدی در تهیه مسکن برای خانواده های کم برخوردار سهم قابل توجهی از توسعه عمرانی در شهرستان برازجان را به خود اختصاص داده است.

به گزارش روابط عمومی شرکت سماسد، طرح نهضت ملی مسکن در شهرستان برازجان استان بوشهر یکی از طرح های عمده ملی در ساخت و ساز کشوری به حساب می اید که 2000 نفر را از مجموع 8000 هزار نفر ثبت نامی جهت دریافت مسکن واجد شرایط در این استان شناسایی کرده است.

بر اساس گزارش های مندرج شده در رسانه های رسمی کشور این طرح طی سالهای اخیر با مشکلات عدیده ای رو به رو شد در همین راستا شرکت سماسد با ورود به این طرح در جهت تکمیل و احداث 160 واحد مسکونی از مجموع 500 واحد مجموعه سهم قابل توجهی را در توسعه عمرانی این شهر بر عهده گرفته است.

این قرار داد در تاریخ 12 بهمن سال 1400 میان معاومنت مهندسی پدافند غیر عامل و شرکت سماسد منعقد شد تا کلیه عملیات ساختمانی اهم از ابنیه ، تجهیزات برقی و مکانیکی به متراژ 15 هزار و 820 متر مربع با محوطه ای 6400 متری به دست مندسین این مجموعه تکمیل و احداث گردد این قرار داد به ارزش 838.040.000.000 ریال در حال اجراست و تکمیل مراحل نهایی را دنبال می کند.

انتهای پیام/#

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه